Zimní boty Converse

Boty Converse má většina lidí spojené s letní plátěnou obuví, která je prodyšná a nadčasová. Jen málokdo ale ví, že známá značka Converse vyrábí i nepromokavé a zateplené boty vhodné do zimního chladného počasí. Tenisky Converse si přitom uchovávají svůj typický tvar, detaily a vzhled, pro který jsou tolik oblíbené a vyhledávané.

Na rozdíl od letní obuvi jsou ale zimní boty Converse nejčastěji vyrobeny z voděodolného koženého svršku, fleecové podšívky a polstrovaného syntetického límce okolo kotníku pro zvýšené pohodlí při chůzi. Díky tomu obuv perfektně odolává sněhovým přeháňkám a udrží vaše nohy v suchu a v teple, i když venku začnou mrazy. Jedinou možnou nevýhodu představuje poměrně plochá gumová podrážka bez hrubšího vzorku, která může způsobit podklouznutí na náledí. Zimní boty Converse se proto ze všeho nejvíce hodí na pochůzky do města, nikoli pro outdoorové aktivity.

Pánské kotníkové Conversky v kvalitním provedení

Klasické tenisky Converse. Plátěné tenisky mají na jazyku a na patě nápis “all star”. Best seller a suverénně nejoblíbenější model tenisek v celé Střední Evropě.

Cena v době recenze: 2 626 Kč

Dámské zateplené kotníkové boty Converse

Tenisky Converse Chuck Taylor All star. Klasické tenisky Converse. Plátěné tenisky mají na jazyku a na patě nápis “all star”. Best seller a suverénně nejoblíbenější model tenisek v celé Střední Evropě.

Cena v době recenze: 1 960 Kč